320 000 €
1584 €/m²
Property 64279 photo 1
Property 64279 photo 2
Property 64279 photo 3
Property 64279 photo 4
Property 64279 photo 5
Property 64279 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 186 m
  • Odległość od lotniska: 63 km

Opis

Na sprzedaż Działka202 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 423 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
374 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 59642
  • Metry kw. 9039 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
290 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 36276
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
267 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 41185
  • Metry kw. 5423 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
450 000 € 280 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 36756
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • Kod obiektowy 54423
  • Metry kw. 1818 m²
  • Odległość do plaży 179 m
Sprzedaż
350 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 36263
  • Metry kw. 16000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
430 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 55851
  • Metry kw. 5834 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
397 000 € 397 €/m²
  • Kod obiektowy 38909
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
320 000 € 198 €/m²
  • Kod obiektowy 63954
  • Metry kw. 1613 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
269 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 49771
  • Metry kw. 4790 m²
  • Odległość do plaży 2500 m

Subskrypcja newslettera