63 000 €
50 €/m²
Property 64281 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość od lotniska: 68 km

Opis

Na sprzedaż Działka1236 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
60 000 € 98 €/m²
  • Kod obiektowy 39456
  • Metry kw. 608 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
75 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 57164
  • Metry kw. 831 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
55 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 32259
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
75 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 56833
  • Metry kw. 4265 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
85 000 € 75 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 57113
  • Metry kw. 1940 m²
  • Odległość do plaży 837 m
Sprzedaż
65 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 56832
  • Metry kw. 4125 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
70 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 64068
  • Metry kw. 5172 m²
  • Odległość do plaży 22000 m
Sprzedaż
70 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 42792
  • Metry kw. 9519 m²
  • Odległość do plaży 5600 m
Sprzedaż
60 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 48834
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
69 900 € 224 €/m²
  • Kod obiektowy 63410
  • Metry kw. 312 m²
  • Odległość do plaży 3600 m

Subskrypcja newslettera