350 000 €
221 €/m²
Property 64295 photo 1
Property 64295 photo 2
Property 64295 photo 3
Property 64295 photo 4
Property 64295 photo 5
Property 64295 photo 6
Property 64295 photo 7
Property 64295 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 16 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka1580 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
500 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 38077
  • Metry kw. 4542 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • Kod obiektowy 38697
  • Metry kw. 390 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
340 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 62863
  • Metry kw. 8146 m²
  • Odległość do plaży 4600 m
Sprzedaż
400 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 50674
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
397 000 € 397 €/m²
  • Kod obiektowy 38909
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 63235
  • Metry kw. 4184 m²
  • Odległość do plaży 280 m
Sprzedaż
400 000 € 97 €/m²
  • Kod obiektowy 51471
  • Metry kw. 4100 m²
  • Odległość do plaży 836 m
Sprzedaż
285 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 33320
  • Metry kw. 4254 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
350 000 € 1023 €/m²
  • Kod obiektowy 59194
  • Metry kw. 342 m²
  • Odległość do plaży 357 m
Sprzedaż
500 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 50669
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 5500 m

Subskrypcja newslettera