853 000 €
860 €/m²
Property 64550 photo 1
Property 64550 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 61 km

Usługi

  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż Działka991 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 100 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 65416
  • Metry kw. 100188 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
800 000 € 800 €/m²
  • Kod obiektowy 38750
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
750 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 32035
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
800 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 32252
  • Metry kw. 13722 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 40503
  • Metry kw. 180000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
800 000 € 59 €/m²
  • Kod obiektowy 63744
  • Metry kw. 13439 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 136 000 € 533 €/m²
  • Kod obiektowy 32760
  • Metry kw. 2130 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
695 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 57192
  • Metry kw. 3518 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
940 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 37512
  • Metry kw. 4700 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
853 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 63290
  • Metry kw. 36000 m²
  • Odległość do plaży 1 m

Subskrypcja newslettera