853 000 €
1032 €/m²
Property 64551 photo 1
Property 64551 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 61 km

Usługi

  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż Działka826 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 615 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
800 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 38769
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
1 200 000 € 1200 €/m²
  • Kod obiektowy 12485
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
860 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 20324
  • Metry kw. 13200 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
900 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 47192
  • Metry kw. 28045 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 100 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 65416
  • Metry kw. 100188 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
800 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 13174
  • Metry kw. 7800 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
900 000 € 750 €/m²
  • Kod obiektowy 38771
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
735 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 30343
  • Metry kw. 11000 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
1 100 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 50051
  • Metry kw. 12400 m²
  • Odległość do plaży 7300 m
Sprzedaż
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 63904
  • Metry kw. 24000 m²
  • Odległość do plaży 450 m

Subskrypcja newslettera