853 000 €
813 €/m²
Property 64552 photo 1
Property 64552 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 61 km

Usługi

  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż Działka1048 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 39826
  • Metry kw. 2920 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
853 000 € 1032 €/m²
  • Kod obiektowy 64551
  • Metry kw. 826 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
747 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 40405
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 175 m
Sprzedaż
800 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 32252
  • Metry kw. 13722 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
900 000 € 421 €/m²
  • Kod obiektowy 26074
  • Metry kw. 2135 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
990 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 44357
  • Metry kw. 13500 m²
  • Odległość do plaży 19000 m
Sprzedaż
1 200 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 50581
  • Metry kw. 32687 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
800 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 13174
  • Metry kw. 7800 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
750 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 32035
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
710 000 € 299 €/m²
  • Kod obiektowy 44207
  • Metry kw. 2367 m²
  • Odległość do plaży 97 m

Subskrypcja newslettera