380 000 €
577 €/m²
Property 64576 photo 1
Property 64576 photo 2
Property 64576 photo 3
Property 64576 photo 4
Property 64576 photo 5
Property 64576 photo 6
Property 64576 photo 7
Property 64576 photo 8
Property 64576 photo 9
Property 64576 photo 10
Property 64576 photo 11

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 1800 m
  • Odległość od lotniska: 29 km

Opis

Na sprzedaż Działka658 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 312 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
350 000 € 290 000 € 1342 €/m²
  • Kod obiektowy 38693
  • Metry kw. 216 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
380 000 € 577 €/m²
  • Kod obiektowy 64576
  • Metry kw. 658 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
510 000 € 2015 €/m²
  • Kod obiektowy 57347
  • Metry kw. 253 m²
  • Odległość do plaży 5600 m
Sprzedaż
500 000 € 370 000 € 521 €/m²
  • Kod obiektowy 14562
  • Metry kw. 710 m²
  • Odległość do plaży 33000 m
Sprzedaż
350 000 € 2187 €/m²
  • Kod obiektowy 35049
  • Metry kw. 160 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
475 000 € 229 €/m²
  • Kod obiektowy 11079
  • Metry kw. 2072 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
460 000 € 1602 €/m²
  • Kod obiektowy 48674
  • Metry kw. 287 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
420 000 € 1494 €/m²
  • Kod obiektowy 56996
  • Metry kw. 281 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
420 000 € 3021 €/m²
  • Kod obiektowy 49102
  • Metry kw. 139 m²
  • Odległość do plaży 8500 m
Sprzedaż
390 000 € 1585 €/m²
  • Kod obiektowy 26113
  • Metry kw. 246 m²
  • Odległość do plaży 9000 m

Subskrypcja newslettera