890 000 €
1718 €/m²
Property 64605 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,8
  • Odległość do morza: 850 m
  • Odległość od lotniska: 23 km

Opis

Na sprzedaż Działka518 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 415 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
890 000 € 1718 €/m²
  • Kod obiektowy 64605
  • Metry kw. 518 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Wyłączny Sprzedaż
1 300 000 € 3403 €/m²
  • Kod obiektowy 62859
  • Metry kw. 382 m²
  • Odległość do plaży 4900 m
Sprzedaż
1 000 000 € 1379 €/m²
  • Kod obiektowy 35109
  • Metry kw. 725 m²
  • Odległość do plaży 8500 m
Sprzedaż
800 000 € 2279 €/m²
  • Kod obiektowy 49573
  • Metry kw. 351 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
1 180 000 € 1815 €/m²
  • Kod obiektowy 62700
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 14500 m
Sprzedaż
960 000 € 1097 €/m²
  • Kod obiektowy 62716
  • Metry kw. 875 m²
  • Odległość do plaży 13800 m
Sprzedaż
720 000 € 685 €/m²
  • Kod obiektowy 63587
  • Metry kw. 1050 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
800 000 € 3076 €/m²
  • Kod obiektowy 13691
  • Metry kw. 260 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
880 000 € 811 €/m²
  • Kod obiektowy 14448
  • Metry kw. 1085 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
1 150 000 € 1051 €/m²
  • Kod obiektowy 33226
  • Metry kw. 1094 m²
  • Odległość do plaży 17000 m

Subskrypcja newslettera