Sprzedaż - Nieruchomość komercyjna 35 m² w Salonikach

Grecja Saloniki Saloniki - Gmina Vardaris - Lahanokipi Vardaris
Na zapytanie
Property 64654 photo 1

Details

  • Liczba pięter: 7
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 1
  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
107 000 € 1070 €/m²
  • Kod obiektowy 48484
  • Metry kw. 100 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
145 000 € 906 €/m²
  • Kod obiektowy 57339
  • Metry kw. 160 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
30 000 € 1153 €/m²
  • Kod obiektowy 41885
  • Metry kw. 26 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
48 000 € 234 €/m²
  • Kod obiektowy 56986
  • Metry kw. 205 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
95 000 € 1583 €/m²
  • Kod obiektowy 62070
  • Metry kw. 60 m²
  • Odległość do plaży 4200 m
Sprzedaż
300 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 40214
  • Metry kw. 120 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
110 000 € 1447 €/m²
  • Kod obiektowy 42083
  • Metry kw. 76 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
56 000 € 1076 €/m²
  • Kod obiektowy 43715
  • Metry kw. 52 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
320 000 € 3902 €/m²
  • Kod obiektowy 43198
  • Metry kw. 82 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera