Sprzedaż - Nieruchomość komercyjna 32 m² w Salonikach

Grecja Saloniki Saloniki - Gmina Vardaris - Lahanokipi Vardaris
Na zapytanie
Property 64656 photo 1

Details

  • Liczba pięter: 7
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 1
  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 32 metrów kwadratów w Salonikach. nieruchomość komercyjna składa się z 0 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ wewnętrzny

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
3 800 000 € 9382 €/m²
  • Kod obiektowy 64553
  • Metry kw. 405 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Wyłączny Sprzedaż
100 000 € 3703 €/m²
  • Kod obiektowy 51431
  • Metry kw. 27 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 57018
  • Metry kw. 1656 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
1 600 000 € 1963 €/m²
  • Kod obiektowy 59895
  • Metry kw. 815 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Wynajem
od 10 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 64549
  • Metry kw. 405 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
23 000 € 209 €/m²
  • Kod obiektowy 57964
  • Metry kw. 110 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
75 000 € 2027 €/m²
  • Kod obiektowy 61472
  • Metry kw. 37 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
107 000 € 1070 €/m²
  • Kod obiektowy 48484
  • Metry kw. 100 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
20 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 40512
  • Metry kw. 125 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
800 000 € 666 €/m²
  • Kod obiektowy 43808
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera