86 000 €
172 €/m²
Property 64736 photo 1
Property 64736 photo 2
Property 64736 photo 3
Property 64736 photo 4
Property 64736 photo 5
Property 64736 photo 6
Property 64736 photo 7
Property 64736 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 1700 m
  • Odległość od lotniska: 148 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
95 000 € 78 000 € 156 €/m²
  • Kod obiektowy 62812
  • Metry kw. 498 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
75 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 57555
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 58371
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
90 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 63696
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 17947
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 63563
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
100 000 € 91 000 € 182 €/m²
  • Kod obiektowy 62680
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Rekomendowane Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 61706
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 65155
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1200 m

Subskrypcja newslettera