267 000 €
517 €/m²
Property 64828 photo 1
Property 64828 photo 2
Property 64828 photo 3
Property 64828 photo 4

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,8
  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość od lotniska: 60 km

Opis

Na sprzedaż Działka516 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
259 000 € 984 €/m²
  • Kod obiektowy 65353
  • Metry kw. 263 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
300 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 38520
  • Metry kw. 2700 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
374 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 51460
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
320 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 44365
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 7200 m
Sprzedaż
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 50298
  • Metry kw. 1800 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
288 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 52613
  • Metry kw. 4300 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
299 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 64922
  • Metry kw. 6095 m²
  • Odległość do plaży 527 m
Sprzedaż
280 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 38410
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
340 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 62863
  • Metry kw. 8146 m²
  • Odległość do plaży 4600 m
Sprzedaż
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 64871
  • Metry kw. 4100 m²
  • Odległość do plaży 2900 m

Subskrypcja newslettera