200 000 €
278 €/m²
Property 65098 photo 1
Property 65098 photo 2
Property 65098 photo 3

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Odległość do morza: 2600 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Opis

Na sprzedaż Działka719 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
270 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 46217
  • Metry kw. 5340 m²
  • Odległość do plaży 824 m
Sprzedaż
270 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 50667
  • Metry kw. 4805 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
260 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 45704
  • Metry kw. 6078 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
267 000 € 517 €/m²
  • Kod obiektowy 64828
  • Metry kw. 516 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
200 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 57163
  • Metry kw. 5687 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
250 000 € 250 €/m²
  • Kod obiektowy 42246
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Rekomendowane Sprzedaż
235 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 65945
  • Metry kw. 4460 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
240 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 51038
  • Metry kw. 30000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
260 000 € 250 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 39265
  • Metry kw. 4550 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
195 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 50406
  • Metry kw. 9068 m²
  • Odległość do plaży 250 m

Subskrypcja newslettera