290 000 €
207 €/m²
Property 65314 photo 1
Property 65314 photo 2
Property 65314 photo 3
Property 65314 photo 4
Property 65314 photo 5
Property 65314 photo 6
Property 65314 photo 7
Property 65314 photo 8
Property 65314 photo 9
Property 65314 photo 10
Property 65314 photo 11
Property 65314 photo 12
Property 65314 photo 13
Property 65314 photo 14

Details

  • Odległość do morza: 72 m
  • Odległość od lotniska: 6 km

Opis

Na sprzedaż Działka1395 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
350 000 € 221 €/m²
  • Kod obiektowy 64295
  • Metry kw. 1580 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
250 000 € 1250 €/m²
  • Kod obiektowy 57759
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
374 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 59642
  • Metry kw. 9039 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
270 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 50667
  • Metry kw. 4805 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
350 000 € 116 €/m²
  • Kod obiektowy 56280
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
290 000 € 207 €/m²
  • Kod obiektowy 65314
  • Metry kw. 1395 m²
  • Odległość do plaży 72 m
Sprzedaż
320 000 € 477 €/m²
  • Kod obiektowy 50183
  • Metry kw. 670 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
278 000 € 351 €/m²
  • Kod obiektowy 50170
  • Metry kw. 790 m²
  • Odległość do plaży 5300 m
Sprzedaż
427 000 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 47454
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 1400 m

Subskrypcja newslettera