Sprzedaż - Działka 4098 m² na Krecie

Grecja Kreta Prefektura Heraklion Gazi Rodia
220 000 €
53 €/m²
Property 65418 photo 1
Property 65418 photo 2
Property 65418 photo 3
Property 65418 photo 4
Property 65418 photo 5
Property 65418 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Lokalizacja