200 000 €
2857 €/m²
Property 65440 photo 1
Property 65440 photo 2
Property 65440 photo 3

Details

  • Rok budowy: 1982
  • System ogrzewania: inny
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 6 km

Usługi

  • Magazyn
  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 70 metrów kwadratów w Salonikach. nieruchomość komercyjna składa się z 1 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
213 000 € 865 €/m²
  • Kod obiektowy 61101
  • Metry kw. 246 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
270 000 € 692 €/m²
  • Kod obiektowy 52304
  • Metry kw. 390 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
170 000 € 1478 €/m²
  • Kod obiektowy 60555
  • Metry kw. 115 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
208 000 € 1518 €/m²
  • Kod obiektowy 64569
  • Metry kw. 137 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
250 000 € 3378 €/m²
  • Kod obiektowy 64649
  • Metry kw. 74 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
235 000 € 1146 €/m²
  • Kod obiektowy 50990
  • Metry kw. 205 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
180 000 € 2250 €/m²
  • Kod obiektowy 57337
  • Metry kw. 80 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
165 000 € 1650 €/m²
  • Kod obiektowy 35190
  • Metry kw. 100 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
228 000 € 2257 €/m²
  • Kod obiektowy 58889
  • Metry kw. 101 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera