700 000 €
2527 €/m²
Property 65458 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 4350 m
  • Odległość od lotniska: 38 km

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 277 metrów kwadratów w Atenach. nieruchomość komercyjna składa się z 0 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ wewnętrzny

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
750 000 € 11904 €/m²
  • Kod obiektowy 47721
  • Metry kw. 63 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
700 000 € 2527 €/m²
  • Kod obiektowy 65458
  • Metry kw. 277 m²
  • Odległość do plaży 4350 m
Sprzedaż
720 000 € 3913 €/m²
  • Kod obiektowy 57491
  • Metry kw. 184 m²
  • Odległość do plaży 16500 m
Sprzedaż
665 000 € 1055 €/m²
  • Kod obiektowy 3320
  • Metry kw. 630 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
580 000 € 2685 €/m²
  • Kod obiektowy 20490
  • Metry kw. 216 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
630 000 € 2333 €/m²
  • Kod obiektowy 32805
  • Metry kw. 270 m²
  • Odległość do plaży 19000 m
Sprzedaż
625 000 € 431 €/m²
  • Kod obiektowy 21046
  • Metry kw. 1450 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
945 000 € 1629 €/m²
  • Kod obiektowy 5790
  • Metry kw. 580 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
1 000 000 € 1694 €/m²
  • Kod obiektowy 50027
  • Metry kw. 590 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
750 000 € 2005 €/m²
  • Kod obiektowy 39592
  • Metry kw. 374 m²
  • Odległość do plaży 580 m

Subskrypcja newslettera