35 000 €
68 €/m²
Property 65479 photo 1
Property 65479 photo 2
Property 65479 photo 3
Property 65479 photo 4
Property 65479 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 110 km

Opis

Na sprzedaż Działka509 metrów kwadratowych na Riwierze Olimpijskiej. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę do 57 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
40 000 € 35 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 63404
  • Metry kw. 575 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
30 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 35638
  • Metry kw. 3200 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
50 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 56547
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
30 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 54509
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
50 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 56137
  • Metry kw. 637 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
35 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 38502
  • Metry kw. 535 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
50 000 € 131 €/m²
  • Kod obiektowy 59378
  • Metry kw. 380 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
35 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 60742
  • Metry kw. 376 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
35 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 52390
  • Metry kw. 2015 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
47 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 59799
  • Metry kw. 1896 m²
  • Odległość do plaży 1200 m

Subskrypcja newslettera