690 000 €
136 €/m²
Property 65497 photo 1
Property 65497 photo 2
Property 65497 photo 3
Property 65497 photo 4
Property 65497 photo 5
Property 65497 photo 6
Property 65497 photo 7
Property 65497 photo 8
Property 65497 photo 9
Property 65497 photo 10
Property 65497 photo 11
Property 65497 photo 12
Property 65497 photo 13
Property 65497 photo 14
Property 65497 photo 15
Property 65497 photo 16
Property 65497 photo 17
Property 65497 photo 18

Details

  • Odległość do morza: 30 m
  • Odległość od lotniska: 37 km

Opis

Na sprzedaż Działka5060 metrów kwadratowych na Korfu. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 720 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
630 000 € 152 €/m²
  • Kod obiektowy 40443
  • Metry kw. 4143 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
690 000 € 136 €/m²
  • Kod obiektowy 65497
  • Metry kw. 5060 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
800 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 46991
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 230 m
Sprzedaż
600 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 25388
  • Metry kw. 94000 m²
  • Odległość do plaży 7700 m
Sprzedaż
750 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 63483
  • Metry kw. 17439 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
900 000 € 391 €/m²
  • Kod obiektowy 9631
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
950 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 13908
  • Metry kw. 65000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
607 000 € 124 €/m²
  • Kod obiektowy 52554
  • Metry kw. 4892 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
650 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 35172
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
600 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 40795
  • Metry kw. 12044 m²
  • Odległość do plaży 5500 m

Subskrypcja newslettera