Sprzedaż - Działka 6687 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Wasilika Peristera
50 000 €
7 €/m²
Property 65515 photo 1
Property 65515 photo 2
Property 65515 photo 3
Property 65515 photo 4
Property 65515 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 12000 m
  • Odległość od lotniska: 15 km

Opis

Na sprzedaż Działka6687 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
55 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 52284
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
60 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 35076
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
50 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 65515
  • Metry kw. 6687 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
65 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 38628
  • Metry kw. 8375 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
65 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 33200
  • Metry kw. 690 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
65 000 € 112 €/m²
  • Kod obiektowy 35077
  • Metry kw. 580 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
67 000 € 382 €/m²
  • Kod obiektowy 63519
  • Metry kw. 175 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
45 000 € 112 €/m²
  • Kod obiektowy 60664
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
68 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 56500
  • Metry kw. 5300 m²
  • Odległość do plaży 17000 m

Subskrypcja newslettera