550 000 €
98 €/m²
Property 65531 photo 1
Property 65531 photo 2
Property 65531 photo 3
Property 65531 photo 4
Property 65531 photo 5
Property 65531 photo 6
Property 65531 photo 7
Property 65531 photo 8
Property 65531 photo 9
Property 65531 photo 10
Property 65531 photo 11
Property 65531 photo 12
Property 65531 photo 13
Property 65531 photo 14
Property 65531 photo 15

Details

  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Opis

Na sprzedaż Działka5565 metrów kwadratowych na Korfu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 250 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
600 000 € 491 €/m²
  • Kod obiektowy 24955
  • Metry kw. 1220 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
650 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 51125
  • Metry kw. 60000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
500 000 € 156 €/m²
  • Kod obiektowy 4100
  • Metry kw. 3200 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
550 000 € 244 €/m²
  • Kod obiektowy 32190
  • Metry kw. 2250 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
550 000 € 785 €/m²
  • Kod obiektowy 51327
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
530 000 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 63876
  • Metry kw. 4982 m²
  • Odległość do plaży 620 m
Sprzedaż
450 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 40481
  • Metry kw. 19950 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
470 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 47378
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
800 000 € 199 €/m²
  • Kod obiektowy 22088
  • Metry kw. 4010 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
607 000 € 124 €/m²
  • Kod obiektowy 52554
  • Metry kw. 4892 m²
  • Odległość do plaży 100 m

Subskrypcja newslettera