230 000 €
30 €/m²
Property 65622 photo 1
Property 65622 photo 2
Property 65622 photo 3
Property 65622 photo 4
Property 65622 photo 5
Property 65622 photo 6
Property 65622 photo 7
Property 65622 photo 8
Property 65622 photo 9
Property 65622 photo 10
Property 65622 photo 11
Property 65622 photo 12
Property 65622 photo 13
Property 65622 photo 14
Property 65622 photo 15
Property 65622 photo 16

Details

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka7497 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody. Pozwolenie na budowę.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 49797
  • Metry kw. 3646 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
280 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 29139
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
280 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 29138
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
220 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 29400
  • Metry kw. 6320 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 59779
  • Metry kw. 5020 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
320 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 33336
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
220 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 42915
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
200 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 38650
  • Metry kw. 1350 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
188 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 61705
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
220 000 € 180 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 22563
  • Metry kw. 4300 m²
  • Odległość do plaży 200 m

Subskrypcja newslettera