250 000 €
59 €/m²
Property 65670 photo 1
Property 65670 photo 2
Property 65670 photo 3
Property 65670 photo 4
Property 65670 photo 5
Property 65670 photo 6
Property 65670 photo 7
Property 65670 photo 8
Property 65670 photo 9
Property 65670 photo 10

Details

  • Odległość do morza: 4500 m
  • Odległość od lotniska: 7 km

Opis

Na sprzedaż Działka4200 metrów kwadratowych w Salonikach. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 6620
  • Metry kw. 14500 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
270 000 € 225 €/m²
  • Kod obiektowy 16409
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
290 000 € 210 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 55884
  • Metry kw. 4020 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
250 000 € 235 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 20891
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
320 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 64636
  • Metry kw. 10312 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
205 000 € 836 €/m²
  • Kod obiektowy 10549
  • Metry kw. 245 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
250 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 32364
  • Metry kw. 12100 m²
  • Odległość do plaży 17500 m
Sprzedaż
365 000 € 486 €/m²
  • Kod obiektowy 52514
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
270 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 37026
  • Metry kw. 7720 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
370 000 € 416 €/m²
  • Kod obiektowy 58405
  • Metry kw. 889 m²
  • Odległość do plaży 550 m

Subskrypcja newslettera