590 000 €
1211 €/m²
Property 65696 photo 1
Property 65696 photo 2
Property 65696 photo 3
Property 65696 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość od lotniska: 22 km

Opis

Na sprzedaż Działka487 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 447 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
880 000 € 811 €/m²
  • Kod obiektowy 14448
  • Metry kw. 1085 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
510 000 € 2015 €/m²
  • Kod obiektowy 57347
  • Metry kw. 253 m²
  • Odległość do plaży 5600 m
Sprzedaż
590 000 € 1211 €/m²
  • Kod obiektowy 65696
  • Metry kw. 487 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
700 000 € 150 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 5797
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
535 000 € 652 €/m²
  • Kod obiektowy 34164
  • Metry kw. 820 m²
  • Odległość do plaży 8500 m
Sprzedaż
600 000 € 1764 €/m²
  • Kod obiektowy 30323
  • Metry kw. 340 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
640 000 € 1833 €/m²
  • Kod obiektowy 63596
  • Metry kw. 349 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
500 000 € 520 €/m²
  • Kod obiektowy 46661
  • Metry kw. 960 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
475 000 € 417 €/m²
  • Kod obiektowy 53072
  • Metry kw. 1139 m²
  • Odległość do plaży 22000 m
Sprzedaż
720 000 € 685 €/m²
  • Kod obiektowy 63587
  • Metry kw. 1050 m²
  • Odległość do plaży 200 m

Subskrypcja newslettera