70 000 €
140 €/m²
Property 65820 photo 1
Property 65820 photo 2
Property 65820 photo 3
Property 65820 photo 4
Property 65820 photo 5
Property 65820 photo 6
Property 65820 photo 7
Property 65820 photo 8
Property 65820 photo 9

Details

  • Odległość do morza: 3400 m
  • Odległość od lotniska: 147 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
64 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 29675
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Rekomendowane Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 61706
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
100 000 € 91 000 € 182 €/m²
  • Kod obiektowy 62680
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
64 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 44708
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Rekomendowane Sprzedaż
64 000 € 33 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 61849
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 38290
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Rekomendowane Sprzedaż
75 000 € 68 000 € 136 €/m²
  • Kod obiektowy 60874
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
65 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 62063
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 62784
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Rekomendowane Sprzedaż
95 000 € 190 €/m²
  • Kod obiektowy 61789
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1400 m

Subskrypcja newslettera