37 000 €
925 €/m²
Property 65883 photo 1
Property 65883 photo 2
Property 65883 photo 3
Property 65883 photo 4

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Rok budowy: 1969
  • Liczba pokoi: 1
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Sprzedaż
55 000 € 916 €/m²
  • Kod obiektowy 56863
  • Metry kw. 60 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
50 000 € 1063 €/m²
  • Kod obiektowy 35311
  • Metry kw. 47 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
45 000 € 2045 €/m²
  • Kod obiektowy 39957
  • Metry kw. 22 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
40 000 € 727 €/m²
  • Kod obiektowy 42339
  • Metry kw. 55 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
45 000 € 473 €/m²
  • Kod obiektowy 35201
  • Metry kw. 95 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
42 000 € 1555 €/m²
  • Kod obiektowy 62054
  • Metry kw. 27 m²
  • Odległość do plaży 4900 m
Sprzedaż
40 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 49723
  • Metry kw. 20 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera