O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Działka 1255 m² na Krecie
Grecja
Kreta
Prefektura Heraklion
Heraklion
Peza
44 000 €
35 €/m²
Kod obiektowy
65912
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Działka
Wielkosc gruntu
1255 m²
Region
Kreta
Location
Peza (Heraklion) | Prefektura Heraklion (Kreta)
Details
Odległość do morza:
2100 m
Odległość od lotniska:
21 km
Opis
Lokalizacja
Podobne obiekty
Sprzedaż
60 000 €
60 €/m²
Działka 993 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
63360
Metry kw.
993 m²
Odległość do plaży
5150 m
Sprzedaż
40 000 €
114 €/m²
Działka 350 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
37928
Metry kw.
350 m²
Odległość do plaży
19600 m
Sprzedaż
55 000 €
83 €/m²
Działka 660 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
65361
Metry kw.
660 m²
Odległość do plaży
3400 m
Sprzedaż
50 000 €
14 €/m²
Działka 3500 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
50364
Metry kw.
3500 m²
Odległość do plaży
25000 m
Sprzedaż
55 000 €
26 €/m²
Działka 2108 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
39139
Metry kw.
2108 m²
Odległość do plaży
29000 m
Sprzedaż
60 000 €
46 000 €
189 €/m²
Działka 243 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
52084
Metry kw.
243 m²
Odległość do plaży
650 m
Sprzedaż
36 000 €
31 000 €
33 €/m²
Działka 915 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
38008
Metry kw.
915 m²
Odległość do plaży
9200 m
Sprzedaż
55 000 €
41 000 €
82 €/m²
Działka 496 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
13132
Metry kw.
496 m²
Odległość do plaży
16000 m
Sprzedaż
50 000 €
125 €/m²
Działka 400 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
37925
Metry kw.
400 m²
Odległość do plaży
19700 m
Sprzedaż
40 000 €
7 €/m²
Działka 5664 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
65486
Metry kw.
5664 m²
Odległość do plaży
18000 m
Sarados Christidis
+30 6983863500
crete@grekodom.gr
Poproś o więcej szczegółów dotyczących nieruchomości.
Zarezerwuj inspekcje nieruchomości.
Wyrazam zgode na przechowywanie przez moja strone przeslanych przeze mnie informacji, aby mogly odpowiedziec na moje zapytanie, zgodnie z
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Floor to
--
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1