160 000 €
75 €/m²
Property 66060 photo 1
Property 66060 photo 2
Property 66060 photo 3
Property 66060 photo 4
Property 66060 photo 5
Property 66060 photo 6
Property 66060 photo 7
Property 66060 photo 8
Property 66060 photo 9
Property 66060 photo 10
Property 66060 photo 11
Property 66060 photo 12
Property 66060 photo 13
Property 66060 photo 14
Property 66060 photo 15
Property 66060 photo 16
Property 66060 photo 17

Details

  • Odległość do morza: 5600 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 29 km
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż Działka2130 metrów kwadratowych na Korfu. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 155 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
165 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 30607
  • Metry kw. 4900 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
195 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 61294
  • Metry kw. 3321 m²
  • Odległość do plaży 823 m
Sprzedaż
150 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 32578
  • Metry kw. 2288 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
135 000 € 108 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 34066
  • Metry kw. 4576 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
180 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 33563
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
210 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 33703
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
175 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 57653
  • Metry kw. 2463 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
170 000 € 188 €/m²
  • Kod obiektowy 30770
  • Metry kw. 901 m²
  • Odległość do plaży 60 m
Sprzedaż
220 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 46069
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
170 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 56817
  • Metry kw. 7421 m²
  • Odległość do plaży 7000 m

Subskrypcja newslettera