Sprzedaż - Działka 14500 m² w Salonikach

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Termi
320 000 €
22 €/m²
Property 6620 photo 1
Property 6620 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 5 km

Opis

Na sprzedaż Działka14500 metrów kwadratowych w Salonikach. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
350 000 € 201 €/m²
  • Kod obiektowy 56598
  • Metry kw. 1741 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
450 000 € 76 €/m²
  • Kod obiektowy 26036
  • Metry kw. 5908 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
400 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 32371
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
365 000 € 486 €/m²
  • Kod obiektowy 52514
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
300 000 € 109 €/m²
  • Kod obiektowy 31676
  • Metry kw. 2750 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
370 000 € 416 €/m²
  • Kod obiektowy 58405
  • Metry kw. 889 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
270 000 € 225 €/m²
  • Kod obiektowy 16409
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
320 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 64636
  • Metry kw. 10312 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
450 000 € 239 €/m²
  • Kod obiektowy 35051
  • Metry kw. 1880 m²
  • Odległość do plaży 4200 m
Sprzedaż
420 000 € 558 €/m²
  • Kod obiektowy 65454
  • Metry kw. 752 m²
  • Odległość do plaży 1200 m

Subskrypcja newslettera