500 000 €
3401 €/m²
Property 6655 photo 1
Property 6655 photo 2
Property 6655 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 26 km

Opis

Na sprzedaż Działka147 metrów kwadratowych w Atenach.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
640 000 € 1833 €/m²
  • Kod obiektowy 63596
  • Metry kw. 349 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
670 000 € 893 €/m²
  • Kod obiektowy 59219
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
440 000 € 1600 €/m²
  • Kod obiektowy 57399
  • Metry kw. 275 m²
  • Odległość do plaży 6700 m
Sprzedaż
650 000 € 1070 €/m²
  • Kod obiektowy 48584
  • Metry kw. 607 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
450 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 21312
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
620 000 € 898 €/m²
  • Kod obiektowy 14006
  • Metry kw. 690 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
535 000 € 652 €/m²
  • Kod obiektowy 34164
  • Metry kw. 820 m²
  • Odległość do plaży 8500 m
Sprzedaż
600 000 € 520 000 € 1428 €/m²
  • Kod obiektowy 49447
  • Metry kw. 364 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
540 000 € 2076 €/m²
  • Kod obiektowy 56243
  • Metry kw. 260 m²
  • Odległość do plaży 230 m
Sprzedaż
580 000 € 2188 €/m²
  • Kod obiektowy 62036
  • Metry kw. 265 m²
  • Odległość do plaży 2500 m

Subskrypcja newslettera