Sprzedaż - Działka 18237 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Kassandreia
500 000 €
27 €/m²
Property 6955 photo 1
Property 6955 photo 2
Property 6955 photo 3
Property 6955 photo 4
Property 6955 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 8000 m
  • Odległość od lotniska: 64 km

Opis

Na sprzedaż Działka18237 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Trwają prace nad integracją projektu z planem miasta. Pozwolenie na budowę do 2000 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
500 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 6955
  • Metry kw. 18237 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
420 000 € 210 €/m²
  • Kod obiektowy 44597
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
600 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 2367
  • Metry kw. 51000 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
500 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 24937
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
475 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 18937
  • Metry kw. 15500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
550 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 25612
  • Metry kw. 6616 m²
  • Odległość do plaży 83 m
Sprzedaż
590 000 € 59 €/m²
  • Kod obiektowy 23691
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 640 m
Sprzedaż
650 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 32177
  • Metry kw. 19900 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
570 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 47057
  • Metry kw. 10500 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
500 000 € 363 €/m²
  • Kod obiektowy 64827
  • Metry kw. 1374 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera