200 000 € 120 000 €
320 €/m²
Property 7020 photo 1
Property 7020 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 17000 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż Działka374 metrów kwadratowych w Atenach. Pozwolenie na budowę do 224 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
190 000 € 130 000 € 634 €/m²
  • Kod obiektowy 28597
  • Metry kw. 205 m²
  • Odległość do plaży 21000 m
Sprzedaż
290 000 € 976 €/m²
  • Kod obiektowy 56933
  • Metry kw. 297 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
175 000 € 1107 €/m²
  • Kod obiektowy 36687
  • Metry kw. 158 m²
  • Odległość do plaży 8400 m
Sprzedaż
280 000 € 270 000 € 450 €/m²
  • Kod obiektowy 10249
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
260 000 € 634 €/m²
  • Kod obiektowy 52117
  • Metry kw. 410 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
260 000 € 909 €/m²
  • Kod obiektowy 10248
  • Metry kw. 286 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
246 000 € 1430 €/m²
  • Kod obiektowy 12355
  • Metry kw. 172 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
235 000 € 1556 €/m²
  • Kod obiektowy 44214
  • Metry kw. 151 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
260 000 €
  • Kod obiektowy 3306
  • Metry kw. 0 m²

Subskrypcja newslettera