O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Dom wolnostojący 420 m² na Attyce
Grecja
Attyka
Ateny - Zachód
Acharnes powiedział:
Thrakomakedones
1 000 000 €
2381 €/m²
Kod obiektowy
7177
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Dom wolnostojący
Metry kw.
420 m²
Region
Attyka
Location
Thrakomakedones (Acharnes powiedział:) | Ateny - Zachód (Attyka)
Liczba pokoi
4
Details
Liczba pięter:
2
Liczba pokoi:
4
Levels:
2
Bathrooms:
2
Bedrooms:
3
WCs:
2
Odległość do morza:
20000 m
Odległość od lotniska:
24 km
Usługi
Parking
Winda
Kominek
Magazyn
Opis
Lokalizacja