800 000 €
1143 €/m²
Property 7391 photo 1
Property 7391 photo 2
Property 7391 photo 3
Property 7391 photo 4
Property 7391 photo 5
Property 7391 photo 6
Property 7391 photo 7
Property 7391 photo 8
Property 7391 photo 9
Property 7391 photo 10
Property 7391 photo 11
Property 7391 photo 12
Property 7391 photo 13
Property 7391 photo 14
Property 7391 photo 15
Property 7391 photo 16
Property 7391 photo 17
Property 7391 photo 18
Property 7391 photo 19
Property 7391 photo 20
Property 7391 photo 21
Property 7391 photo 22
Property 7391 photo 23

Details

  • Rok budowy: 2008
  • Odległość do morza: 3600 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Usługi

  • Winda
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 700 metrów kwadratów w Salonikach. nieruchomość komercyjna składa się z 0 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ przedni także zawiera wyposażenie, winda, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
750 000 € 1027 €/m²
  • Kod obiektowy 63645
  • Metry kw. 730 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
750 000 € 694 €/m²
  • Kod obiektowy 43747
  • Metry kw. 1080 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
700 000 € 546 €/m²
  • Kod obiektowy 35655
  • Metry kw. 1282 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
800 000 € 761 €/m²
  • Kod obiektowy 32871
  • Metry kw. 1050 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
800 000 € 666 €/m²
  • Kod obiektowy 43808
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
800 000 € 1142 €/m²
  • Kod obiektowy 7391
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
900 000 € 3600 €/m²
  • Kod obiektowy 11317
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 150 m

Subskrypcja newslettera