Sprzedaż - Nieruchomość komercyjna 7000 m² w Salonikach

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Termi
5 400 000 €
771 €/m²
Property 7515 photo 1
Property 7515 photo 2
Property 7515 photo 3
Property 7515 photo 4
Property 7515 photo 5
Property 7515 photo 6
Property 7515 photo 7
Property 7515 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 6 km
  • Odległość od lotniska: 7 km

Opis

Lokalizacja