335 000 €
549 €/m²
Property 7611 photo 1
Property 7611 photo 2
Property 7611 photo 3
Property 7611 photo 4
Property 7611 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 1300 m
  • Odległość od lotniska: 23 km

Opis

Na sprzedaż Działka610 metrów kwadratowych na Attyce. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
450 000 € 225 €/m²
  • Kod obiektowy 31362
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
335 000 € 549 €/m²
  • Kod obiektowy 7611
  • Metry kw. 610 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
400 000 € 296 €/m²
  • Kod obiektowy 14818
  • Metry kw. 1350 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
318 000 € 963 €/m²
  • Kod obiektowy 14028
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
400 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 32648
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
270 000 € 235 000 € 229 €/m²
  • Kod obiektowy 23281
  • Metry kw. 1025 m²
  • Odległość do plaży 220 m
Sprzedaż
410 000 € 745 €/m²
  • Kod obiektowy 38637
  • Metry kw. 550 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
350 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 23362
  • Metry kw. 8850 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
320 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 11732
  • Metry kw. 5200 m²
  • Odległość do plaży 800 m

Subskrypcja newslettera