O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Działka 230 m² na Attyce
Grecja
Attyka
Ateny - Wschód
Artemida
75 000 €
326 €/m²
Kod obiektowy
7741
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Działka
Wielkosc gruntu
230 m²
Region
Attyka
Location
Attyka (Grecja) | Artemida (Loutsa) (Ateny - Wschód)
Details
Współczynnik zabudowy:
0,4
Odległość do morza:
260 m
Odległość od lotniska:
6 km
Opis
Na sprzedaż Działka230 metrów kwadratowych na Attyce.
Lokalizacja