60 000 €
156 €/m²
Property 7784 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 10 km

Opis

Na sprzedaż Działka0 metrów kwadratowych na Attyce.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
85 000 € 172 €/m²
  • Kod obiektowy 42874
  • Metry kw. 493 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
75 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 13787
  • Metry kw. 1243 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
65 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 56666
  • Metry kw. 582 m²
  • Odległość do plaży 870 m
Sprzedaż
56 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 13562
  • Metry kw. 950 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
75 000 € 1071 €/m²
  • Kod obiektowy 5846
  • Metry kw. 70 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
60 000 €
  • Kod obiektowy 7784
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
50 000 € 89 €/m²
  • Kod obiektowy 30173
  • Metry kw. 560 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
60 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 32860
  • Metry kw. 552 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
85 000 € 340 €/m²
  • Kod obiektowy 23645
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
87 000 € 328 €/m²
  • Kod obiektowy 6096
  • Metry kw. 265 m²
  • Odległość do plaży 400 m

Subskrypcja newslettera