220 000 €
550 €/m²
Property 8212 photo 1
Property 8212 photo 2
Property 8212 photo 3
Property 8212 photo 4
Property 8212 photo 5
Property 8212 photo 6

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 11000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 8 km

Opis

Na sprzedaż Działka400 metrów kwadratowych w Salonikach. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 240 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 64636
  • Metry kw. 10312 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
320 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 6620
  • Metry kw. 14500 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
250 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 32364
  • Metry kw. 12100 m²
  • Odległość do plaży 17500 m
Sprzedaż
180 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 39256
  • Metry kw. 5870 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
270 000 € 225 €/m²
  • Kod obiektowy 16409
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 32476
  • Metry kw. 17200 m²
  • Odległość do plaży 16500 m
Sprzedaż
250 000 € 235 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 20891
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
270 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 37026
  • Metry kw. 7720 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Rekomendowane Sprzedaż
250 000 € 59 €/m²
  • Kod obiektowy 65670
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
200 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 20433
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 18000 m

Subskrypcja newslettera