265 000 €
387 €/m²
Property 8291 photo 1
Property 8291 photo 2

Details

  • Rok budowy: 1936
  • Współczynnik zabudowy: 3,6
  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Na sprzedaż Działka684 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
280 000 € 270 000 € 450 €/m²
  • Kod obiektowy 10249
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
330 000 € 165 €/m²
  • Kod obiektowy 32655
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 24000 m
Sprzedaż
290 000 € 483 €/m²
  • Kod obiektowy 63489
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
260 000 €
  • Kod obiektowy 3306
  • Metry kw. 0 m²
Sprzedaż
290 000 € 976 €/m²
  • Kod obiektowy 56933
  • Metry kw. 297 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
270 000 € 220 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 31793
  • Metry kw. 220 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
300 000 €
  • Kod obiektowy 3304
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
260 000 € 553 €/m²
  • Kod obiektowy 38716
  • Metry kw. 470 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
260 000 € 634 €/m²
  • Kod obiektowy 52117
  • Metry kw. 410 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
380 000 € 577 €/m²
  • Kod obiektowy 64576
  • Metry kw. 658 m²
  • Odległość do plaży 1800 m

Subskrypcja newslettera