Sprzedaż - Działka 16500 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Nea Skioni
600 000 €
36 €/m²
Property 877 photo 1
Property 877 photo 2
Property 877 photo 3
Property 877 photo 4

Details

  • Plaża: песчано-галичный
  • Odległość do morza: 450 m
  • Odległość od lotniska: 97 km

Usługi

  • Widok na morze

Opis

Na sprzedaż Działka16500 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 800 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

UWAGA: 35% ZNIŻKI!!  Wioska z zatoką dla jachtów i niezbędną infrastrukturą została założona przez Greków podczas ich powrotu z wojny trojańskiej. Dziś jest to tradycyjna wioska, która przyciąga miłośników relaksującego wypoczynku i ciszy. Rabat od ceny wywoławczej 600.000 euro.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
800 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 47604
  • Metry kw. 12100 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
600 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 2367
  • Metry kw. 51000 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
840 000 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 30184
  • Metry kw. 13289 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
740 000 € 740 €/m²
  • Kod obiektowy 44075
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
600 000 € 212 €/m²
  • Kod obiektowy 61529
  • Metry kw. 2822 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
525 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 2987
  • Metry kw. 9861 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
850 000 € 101 €/m²
  • Kod obiektowy 13568
  • Metry kw. 8404 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
570 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 47057
  • Metry kw. 10500 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
600 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 8238
  • Metry kw. 12200 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
600 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 31886
  • Metry kw. 14625 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera