Sprzedaż - Działka 27000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
Na zapytanie
Property 8799 photo 1
Property 8799 photo 2
Property 8799 photo 3
Property 8799 photo 4
Property 8799 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
270 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 63230
  • Metry kw. 4337 m²
  • Odległość do plaży 3900 m
Sprzedaż
40 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 58466
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 4400 m
Sprzedaż
85 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 60321
  • Metry kw. 4028 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
250 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 64098
  • Metry kw. 4162 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
530 000 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 63876
  • Metry kw. 4982 m²
  • Odległość do plaży 620 m
Sprzedaż
200 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 65710
  • Metry kw. 3533 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 700 000 € 141 €/m²
  • Kod obiektowy 60580
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 63174
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
220 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 57121
  • Metry kw. 8500 m²
  • Odległość do plaży 3700 m

Subskrypcja newslettera