1 280 000 €
352 €/m²
Property 8840 photo 1
Property 8840 photo 2
Property 8840 photo 3
Property 8840 photo 4
Property 8840 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 10 km

Opis

Na sprzedaż Działka3634 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 300 000 € 260 €/m²
  • Kod obiektowy 66085
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
1 300 000 € 216 €/m²
  • Kod obiektowy 20480
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
1 500 000 € 312 €/m²
  • Kod obiektowy 56232
  • Metry kw. 4800 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 400 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 8337
  • Metry kw. 8400 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
1 100 000 € 366 €/m²
  • Kod obiektowy 2707
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
1 050 000 € 477 €/m²
  • Kod obiektowy 52922
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
1 100 000 € 244 €/m²
  • Kod obiektowy 62129
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 8000 m

Subskrypcja newslettera