Sprzedaż - Nieruchomość komercyjna 8500 m² w Salonikach

Grecja Saloniki Saloniki - Gmina Sfageia - Ichthyoskala
2 300 000 €
271 €/m²
Property 9053 photo 1
Property 9053 photo 2
Property 9053 photo 3

Details

  • Rok budowy: 2010
  • Odległość od lotniska: 15 km

Opis

Lokalizacja