1 100 000 €
27 €/m²
Property 9106 photo 1
Property 9106 photo 2
Property 9106 photo 3
Property 9106 photo 4
Property 9106 photo 5
Property 9106 photo 6
Property 9106 photo 7
Property 9106 photo 8
Property 9106 photo 9
Property 9106 photo 10
Property 9106 photo 11
Property 9106 photo 12
Property 9106 photo 13
Property 9106 photo 14
Property 9106 photo 15
Property 9106 photo 16
Property 9106 photo 17
Property 9106 photo 18
Property 9106 photo 19
Property 9106 photo 20
Property 9106 photo 21
Property 9106 photo 22
Property 9106 photo 23
Property 9106 photo 24

Details

  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,5 km
  • Odległość od lotniska: 26 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka40000 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: studnia. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 14222 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 000 000 € 1754 €/m²
  • Kod obiektowy 5989
  • Metry kw. 570 m²
  • Odległość do plaży 290 m
Sprzedaż
1 500 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 30606
  • Metry kw. 35000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
900 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 9104
  • Metry kw. 14700 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
900 000 € 391 €/m²
  • Kod obiektowy 9631
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
1 200 000 € 240 €/m²
  • Kod obiektowy 22880
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
1 600 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 33337
  • Metry kw. 21083 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
1 180 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 33244
  • Metry kw. 9150 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
1 600 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 47140
  • Metry kw. 47368 m²
  • Odległość do plaży 1900 m

Subskrypcja newslettera