4 000 000 €
102 €/m²
Property 9412 photo 1
Property 9412 photo 2
Property 9412 photo 3
Property 9412 photo 4
Property 9412 photo 5
Property 9412 photo 6

Details

  • Plaża: каменистый, крутой
  • Współczynnik zabudowy: 0,2
  • Odległość do morza: 10 m
  • Odległość od lotniska: 45 km

Opis

Na sprzedaż Działka39030 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 7806 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
3 500 000 € 3 200 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 43580
  • Metry kw. 34000 m²
  • Odległość do plaży 18 m
Sprzedaż
5 880 000 € 119 €/m²
  • Kod obiektowy 45332
  • Metry kw. 49121 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 38747
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
3 300 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 31004
  • Metry kw. 28800 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
5 200 000 € 4 200 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 40241
  • Metry kw. 60000 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
4 000 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 9412
  • Metry kw. 39030 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
3 750 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 57935
  • Metry kw. 40453 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
5 500 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 31719
  • Metry kw. 163000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
4 798 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 31239
  • Metry kw. 1116000 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 22950
  • Metry kw. 38652 m²
  • Odległość do plaży 7000 m

Subskrypcja newslettera