600 000 €
1558 €/m²
Property 9429 photo 1
Property 9429 photo 2
Property 9429 photo 3
Property 9429 photo 4
Property 9429 photo 5
Property 9429 photo 6
Property 9429 photo 7
Property 9429 photo 8
Property 9429 photo 9
Property 9429 photo 10
Property 9429 photo 11
Property 9429 photo 12
Property 9429 photo 13
Property 9429 photo 14
Property 9429 photo 15
Property 9429 photo 16
Property 9429 photo 17

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Liczba pokoi: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 4500 m
  • Odległość od lotniska: 37 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 385 metrów kwadratów na Attyce. Pół-piwnica się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Parter się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Pierwsze piętro się z 4 sypialnie, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Willa ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, parking, ogród, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
830 000 € 4068 €/m²
  • Kod obiektowy 64733
  • Metry kw. 204 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
630 000 € 1363 €/m²
  • Kod obiektowy 65803
  • Metry kw. 462 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
800 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 63604
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
600 000 € 1578 €/m²
  • Kod obiektowy 64730
  • Metry kw. 380 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
800 000 € 3137 €/m²
  • Kod obiektowy 29453
  • Metry kw. 255 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
600 000 € 1558 €/m²
  • Kod obiektowy 9429
  • Metry kw. 385 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
700 000 € 700 €/m²
  • Kod obiektowy 44131
  • Metry kw. 1000 m²
  • Rooms 1

Subskrypcja newslettera