500 000 €
55 €/m²
Property 9560 photo 1
Property 9560 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 300 km
  • Odległość od lotniska: 34 km

Opis

Na sprzedaż Działka9000 metrów kwadratowych na Attyce. Pozwolenie na budowę. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
600 000 € 400 000 € 417 €/m²
  • Kod obiektowy 10436
  • Metry kw. 957 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
410 000 € 745 €/m²
  • Kod obiektowy 38637
  • Metry kw. 550 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
550 000 € 523 €/m²
  • Kod obiektowy 59221
  • Metry kw. 1050 m²
  • Odległość do plaży 260 m
Sprzedaż
535 000 €
  • Kod obiektowy 13625
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
500 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 9560
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
430 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 5918
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
620 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 30175
  • Metry kw. 4400 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
590 000 € 547 €/m²
  • Kod obiektowy 64085
  • Metry kw. 1077 m²
  • Odległość do plaży 248 m
Sprzedaż
500 000 € 238 €/m²
  • Kod obiektowy 31278
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
450 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 22907
  • Metry kw. 5704 m²
  • Odległość do plaży 2500 m

Subskrypcja newslettera