Sprzedaż - Działka 2600 m² na Attyce

Grecja Attyka Reszta Attyki Ano Liosia
560 000 €
215 €/m²
Property 9578 photo 1
Property 9578 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 8
  • Odległość do morza: 15000 m
  • Odległość od lotniska: 26 km

Opis

Na sprzedaż Działka2600 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 2080 metrów kwadratowych.

Lokalizacja