Sprzedaż - Działka 7000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
240 000 €
34 €/m²
Property 9636 photo 1
Property 9636 photo 2
Property 9636 photo 3
Property 9636 photo 4
Property 9636 photo 5
Property 9636 photo 6
Property 9636 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,2 km
  • Odległość od lotniska: 3 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
240 000 € 180 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 31267
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
350 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 23170
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
250 000 € 97 €/m²
  • Kod obiektowy 56546
  • Metry kw. 2569 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
199 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 60789
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
225 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 51788
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
240 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 43701
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
290 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 39979
  • Metry kw. 4343 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
240 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 50971
  • Metry kw. 4236 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
250 000 € 95 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 42440
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
250 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 51203
  • Metry kw. 4470 m²
  • Odległość do plaży 2100 m

Subskrypcja newslettera